Skojarz to! Flagi to zestaw edukacyjnych kart, dzięki którym poprzez zabawę dzieci będą się uczyć państw wraz z ich flagami, ale też ich po...

Skojarz to! Flagi - od Twoje Mapy

By | 18:00 Napisz komentarz
Skojarz to! Flagi to zestaw edukacyjnych kart, dzięki którym poprzez zabawę dzieci będą się uczyć państw wraz z ich flagami, ale też ich położenia, języków czy powierzchni. Wszystko to w niesamowicie przyjemnej formie.

Recenzja kart edukacyjnych Skojarz to! Flagi

Nauka przez zabawę to jest to, co uwielbiamy. Dzieci (i dorośli też!) mimowolnie uczą się w trakcie gry. A wersji gry z kartami Skojarz to! jest całkiem mnóstwo. Na przykład można zagrać w Dobble. Albo w Wojnę, lub też w Remika! Karty można wziąć do samochodu i zająć nimi czas w podróży. Jest na prawdę wiele różnych opcji na zabawę nimi.

Zobacz film o kartach:


Przed rozpoczęciem zabawy dobrze jest się przyjrzeć kartom, poszukać powiązań między wybranymi, sprawdzić czy dzieci wiedzą o co chodzi w grze. A później przystąpić do zabawy i patrzeć, jak wiedza sama wchodzi do małych główek i w nich zostaje.


Jak niektórzy z was wiedzą, moje dzieci nie chodzą do szkoły, uczą się w edukacji domowej. Raczej nie korzystamy ze szkolnych podręczników, mimo że szkoła nam je zapewnia. Najfajniej jest się uczyć poprzez zabawę i to też uskuteczniamy. Dzięki zestawowi kart Skojarz to! Flagi starsza córka zaczęła rozróżniać państwa po flagach, mimo że geografia na poziomie jej klasy jeszcze tego nie obejmuje - ona już fajnie sobie z flagami radzi. Lubi segregować karty powiązaniami które są między nimi. Myślę, że jak przyjdzie czas na naukę państw i flag, ona już będzie miała wszystkie opanowane :)---
Wpis w ramach współpracy z TwojeMapy.com

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: