Q3Q to szalona gra karciana, w której liczy się szybkość, spostrzegawczość i uważność. Gra przeznaczona jest dla dzieci 8+ (i oczywiście do...

Q3Q - Recenzja gry karcianej

By | 09:00 Napisz komentarz
Q3Q to szalona gra karciana, w której liczy się szybkość, spostrzegawczość i uważność. Gra przeznaczona jest dla dzieci 8+ (i oczywiście dorosłych!), dla 2-8 graczy.

Q3Q

Recenzja gry Q3Q na YouTube:W grze Q3Q naszym celem jest pozbycie się swoich kart. Osoba, która zrobi to jako pierwsza - wygrywa. Na początku tasujemy wszystkie karty i rozdajemy po 12 sztuk każdemu graczowi (jeśli gracie w więcej osób i nie da rady po dwanaście, to po prostu rozdajecie po równo a nieparzysty nadmiar odkładacie na bok).

Karty trzymamy przed sobą w stosie, rewersami do góry. Na każdej karcie widnieją trzy wyrazy - wybieramy jeden z nich i głośno wypowiadamy, odkrywając kartę. Jeśli obrazek na karcie pokrywa się z tym, co gracz powiedział - trzeba jak najszybciej nakryć stos odkrytych kart dłonią. Ta osoba, której dłoń będzie na samej górze, zabiera karty i umieszcza na końcu swoich.

Q3Q

Jeśli obrazek na karcie różni się od słowa, gramy dalej - następny gracz wypowiada jedno ze słów widniejących na swojej karcie i ją odkrywa. Może się też trafić karta specjalna Q3Q - ich funkcje omówiłam w filmie, więc zapraszam do obejrzenia - FILM NA YOUTUBE.

Q3Q

Q3Q to szalona, bardzo dynamiczna gra karciana, przy której doskonała zabawa gwarantowana. Główny bohater jest przeuroczy! Ale niech was nie zmylą te jego oczęta, bo potrafi namieszać w grze.. :)

Q3Q

---
Wpis w ramach współpracy z Squamata.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: