Frnck: Dinozaury to szósty tom przygód Francka nie tylko pełen jego perypetii w prehistorycznych czasach, ale też wątku z ludźmi, którzy ch...

Frnck- Dinozaury

By | 08:00 Napisz komentarz
Frnck: Dinozaury to szósty tom przygód Francka nie tylko pełen jego perypetii w prehistorycznych czasach, ale też wątku z ludźmi, którzy chcą go odnaleźć.

Recenzja komiksu Frnck tom 6

Franck właśnie przeżywa swoją pierwszą zimę w prehistorii, w trakcie której plemię z którym żyje, z trudem zdobywa pożywienie. Pojawia się tutaj też pewien mężczyzna, który też nie jest z tej epoki - podąża tropem chłopca z bardzo złym zamiarem..

TU sprawdzisz aktualne ceny.


Ale lekturę komiksu rozpoczynamy od lat 70 ubiegłego wieku, kiedy to pewna kobieta zaatakowana przez przypadkowo spotkanych łobuzów, spotyka pewnego Francka z którym znajdują smartfon. Jak nie trudno się domyśleć, jest to telefon chłopca uwięzionego w prehistorii - opowiedział tam swoją historię, rok w którym żył zanim trafił do tego dziwnego świata i prosił, by go odnaleźć. Czy nowo poznanym przez nas bohaterom uda się tego dokonać..?


Historia chłopca coraz bardziej się rozkręca i zdradzę jedynie, że całkiem nieoczekiwanie się kończy. Z niecierpliwością odliczamy teraz do kolejnego tomu!


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: