Śnieżna dziewczynka to piękna opowieść o przyjaźni, miłości i odwadze, które mogą wszystko..

Śnieżna dziewczynka

By | 10:30 Napisz komentarz
Śnieżna dziewczynka to piękna opowieść o przyjaźni, miłości i odwadze, które mogą wszystko..

Recenzja książki Śnieżna Dziewczynka

Tasza z pomocą dziadka ulepiła ze śniegu śnieżną dziewczynkę. Jej marzeniem jest, by ta ożyła - Tasza marzy o przyjaciółce, której mogłaby ufać i nie czułaby się samotna. To był pierwszy śnieg Taszy. Dziadek z jej mamą wspominali, jak w przeszłości tworzyli śniegowe postacie. Dziadek kiedyś mieszkał sam na tej farmie, ale nie miał już sił dbać o nią - wtedy sprowadziła się jego córka z rodziną. Okolica była spokojna, Tasza nie opuszczając gospodarstwa chętnie obserwowała dzieci z sąsiedztwa, ale po tym co wydarzyło się rok wcześniej, wciąż odczuwała ogromny lęk na samą myśl, że miałaby farmę opuścić. Dziewczynka była szczęśliwa, spędzała mnóstwo czasu na powietrzu, uczyła się w domu. Jednak czasem doskwierał jej brak przyjaciela.

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny książki.


Śnieżna dziewczynka ożywa. Ale jak nie trudno się domyśleć, nie zostanie na zawsze - kiedyś przecież przyjdzie wiosna. Tasza w jej towarzystwie stawia czoła swoim lękom. Bardzo się zaprzyjaźniają. Śnieżna dziewczynka wiele zmieni w życiu Taszy.

To piękna historia, w bardzo zimowym klimacie, poruszająca serduszka i pokazująca, jak wielka jest siła przyjaźni. Przeczytamy tu również o wspaniałej relacji wnuczki z dziadkiem, o jej obawy o zdrowie dziadka który ostatnio stał się cieniem samego siebie. Bardzo warto poznać Śnieżną dziewczynkę.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Świetlik.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: