Dzięki grze Park Marzeń przeniosłam się do dzieciństwa. A tak właściwie do czasów nastoletnich, kiedy już mieliśmy w domu komputer i godzin...

Park Marzeń

By | 15:00 Napisz komentarz
Dzięki grze Park Marzeń przeniosłam się do dzieciństwa. A tak właściwie do czasów nastoletnich, kiedy już mieliśmy w domu komputer i godzinami grałam w Theme Park World - grę, w której budowało się wesołe miasteczko!

Park Marzeń

Recenzja gry Park Marzeń

Park Marzeń przypomniał mi o tym, jak doskonale bawiłam się przy budowie wirtualnego wesołego miasteczka. Nie macie pojęcia jak się cieszę, że teraz możemy to robić na planszy! W zestawie znajdziemy żetony atrakcji, które to musimy umieszczać w parku i bogacić się. Tak, dobrze czytacie - bogacić się na nich. Grę bowiem wygrywa gracz, który będzie najbogatszy :)

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny gry.

Park Marzeń

Na początku każdy otrzymuje losowe karty lokacji, część z nich odrzuca, wybrane zostawia. Lokacjami możemy się zamieniać, tak właściwie to handlować nimi ze sobą, by zbudować jak największe atrakcje. Plansza do gry jest przepiękna! Absolutnie fantastyczna, robi tutaj niesamowity klimat.

O grze opowiadam też co nieco w filmie:Park Marzeń przeznaczony jest dla co najmniej trzech graczy w wieku 10+
Będziemy zaklepywać miejsca w parku, by tworzyć tam atrakcje. I czerpać z nich zyski.

Park Marzeń

Nie mogę przejść obojętnie obok wnętrza pudełka - sposób w jaki zostało zorganizowane przechowywanie elementów, nie zdarza się często w grach. Każda rzecz ma swoje miejsce, każdy żeton, pieniążek. Wszystko idealnie do siebie pasuje.

Park Marzeń

Park Marzeń to gra doskonała. Rozgrywka jest długa, ale wciągająca - mnie wciąga za każdym razem tak samo mocno.

Park Marzeń

---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Rebel.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: