Moje córki uwielbiają zabawę figurkami Schleich. Mamy mnóstwo przeróżnych zwierząt, ale to zestawy z końmi cieszą się największym zaintereso...

Przyczepa kempingowa Horse Club od Schleich

By | 08:00 Napisz komentarz
Moje córki uwielbiają zabawę figurkami Schleich. Mamy mnóstwo przeróżnych zwierząt, ale to zestawy z końmi cieszą się największym zainteresowaniem. Dziś opowiem wam o przyczepie kempingowej, która tworzy bardzo fajną przestrzeń do zabawy i ma sporo akcesoriów.

Przyczepa Schleich

Recenzja przyczepy kempingowej Schleich 

Przyczepa ma otwierane drzwi i okna, jej dach można zdjąć i stworzyć z niego osobną przestrzeń do zabawy (u nas chowają się pod nim konie) i wtedy zyskujemy wygodniejszy dostęp do wnętrza przyczepy. Można ją podczepić do samochodu, ale my go jeszcze nie mamy (pewnie kiedyś kupimy). W zestawie znajdziemy m.in ognisko i kije z kiełbaskami, wazon z kwiatami, lampkę, bardzo wygodny narożnik z kocem i poduszkami. Wszystkie elementy które dostajemy kupując przyczepę, pokazałam w filmie więc koniecznie obejrzyj:

Zobacz film na YouTube


W zestawie są cztery konie, trzy duże i jeden mały. Dwa z nich mają podkowy (to nasze pierwsze zetknięcie z figurkami z podkowami, więc strasznie nas to ucieszyło :)) Jest też przestrzeń dla naszych milusińskich, przeszkoda do skakania i płot ogradzający padok, a także co nieco do jedzenia. Znalazła się tu też maleńka wiewiórka! Niesamowicie urocza!

TUTAJ znajdziesz taką samą przyczepę ale z innym koniem (widzę że nasz zestaw już niedostępny)

Przyczepa Schleich

Przyczepa campingowa do spotkań Horse Club to także jeden jeździec. Klasyczny, schleichowy jeździec bez ruchomych kończyn, który cały czas ma pozę jakby galopował :) I również klasycznie ma nietypową minę - jak wspomniałam w filmie, Schleich robi przepiękne figurki zwierząt, ale z ludźmi coś delikatnie poszło nie tak. I nie chodzi o pozę, tylko wyraz twarzy - każda figurka jaką mamy, dość dziwnie wygląda.

Przyczepa Schleich

Konie Schleich posiadają na wyposażeniu siodła i ogłowie i tutaj również się one znalazły. Niestety muszę stwierdzić, po tylu latach zabawy figurkami Schleich, że ogłowia mimo że elastyczne - nie są długowieczne. Ja nie potrafię wcisnąć ich na głowy koni, moje córki jakoś dają radę ale większość tych akcesoriów niestety się pozrywała przy zakładaniu ich i zdejmowaniu. To jest moim zdaniem minus zestawów z końmi.

Przyczepa Schleich

Mimo wszystko niesamowicie lubimy te zabawki. Figurki Schleich są fantastycznie wykonane, bardzo dobre jakościowo, a przyczepa rozkochała mnie w sobie. Teraz tylko kupić samochód, żeby móc ją ciągnąć.. :)

Przyczepa Schleich

---
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: