Dracula vs Van Helsing to dwuosobowa gra 10+ w której wcielamy się w role tytułowych znanych wam pewnie dobrze bohaterów - a każdy z nich p...

Dwuosobowa gra Dracula vs Van Helsing

By | 08:00 Napisz komentarz
Dracula vs Van Helsing to dwuosobowa gra 10+ w której wcielamy się w role tytułowych znanych wam pewnie dobrze bohaterów - a każdy z nich potrzebuje zrobić coś innego, by wygrać grę.

Recenzja gry Dracula vs Van Helsing

Celem gry jest zdobycie przewagi nad dzielnicami - a przewagę tę można mieć posiadając kartę o wyższej wartości. Jeżeli Dracula wygra potyczkę w danej dzielnicy - przemienia mieszkańca w wampira. Będzie zwycięzcą gry, gdy wszyscy mieszkańcy jednej z dzielnic będą wampirami, lub gdy uda mu się przetrwać do końca gry bez utraty wszystkich żyć. Van Helsing wygra, jeżeli odbierze Draculi wszystkie punkty życia. Gra trwa pięć rund, o których przypomina nam drewniany okręt zacumowany w porcie przy miasteczku.

TU sprawdzisz aktualne ceny gry.


Gra Dracula vs Van Helsing ma genialną oprawę graficzną. Myślę, że szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom tych kultowych postaci filmowych. Rozgrywka jest ciekawa i wcale nie taka oczywista, bo w grze liczy się umiejętność blefowania (w czym nie zawsze pomagają akcje z kart, które to bierzemy z zakrytego stosu i zagrywamy w każdym swoim ruchu).


Jak wspomniałam, z pewnością spodoba się miłośnikom filmów grozy, ale dzięki temu że zasady nie są skomplikowane to zagrać z nią można z nastolatkami. Gra bez wątpienia łączy pokolenia.Zobacz videorecenzję gry:---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Muduko.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: