Pierwsze słowa: Pociąg to kolejna piękna książka z serii Akademia Mądrego Dziecka, idealna na początek przygody z czytaniem - ma grube, nie...

Pierwsze słowa: Pociąg

By | 10:30 Napisz komentarz
Pierwsze słowa: Pociąg to kolejna piękna książka z serii Akademia Mądrego Dziecka, idealna na początek przygody z czytaniem - ma grube, niezniszczalne, kartonowe strony.

Pierwsze słowa: Pociąg

Recenzja książki Pierwsze słowa: Pociąg

Przygodę z pociągami zaczynamy już na okładce, gdzie dziecko może włączyć i wyłączyć światła. Następnie zaglądamy do przedziału i dowiadujemy się, kto sprawdza bilety. Na stronach tych znajdziemy też pojęcia dotyczące dworca. Na kolejnych kartach zajrzymy do wagonów, sprawdzimy co można robić podczas jazdy pociągiem by się nie nudzić, co widać za oknem i jak zmienia się krajobraz - poznamy też pojęcia związane z pociągami, a wszystko to napisane jakby ręcznie, alfabetem pisanym.

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny książki.

Pierwsze słowa: Pociąg

Książeczka ma piękne, kolorowe ilustracje i na każdej stronie ruchomy element, dzięki któremu najmłodsi czytelnicy mogą ćwiczyć paluszki. To zdecydowanie urozmaica też wspólną lekturę i sprawia, że nie sposób oderwać się od książki. Ale musicie mieć świadomość, że pojawia się tutaj oglądanie bajek na tablecie - wiem, że nie wszystkie roczne czy dwuletnie maluchy oglądają bajki, a z książki dowiedzą się, że jest taka możliwość. Miejcie to więc na uwadze.

Pierwsze słowa: Pociąg

Pierwsze słowa: Pociąg

---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: