Tik Tak Bum to druga bombowa gra od Piatnik, którą w ostatnim czasie mam przyjemność wam przedstawić. Wersja, o której niedawno opowiadałam...

Tik Tak Bum - Wybuchowa gra słowna

By | 18:00 Napisz komentarz
Tik Tak Bum to druga bombowa gra od Piatnik, którą w ostatnim czasie mam przyjemność wam przedstawić. Wersja, o której niedawno opowiadałam - junior, to gra z kartami obrazkowymi. Tutaj mamy natomiast zbitki liter, z którymi będziemy tworzyć wyrazy. To niesamowicie wytężająca umysł gra słowna!

Videorecenzja:


W zestawie jest oczywiście bomba, która po włączeniu będzie tykać w wylosowanym przez siebie zakresie - do 60 sekund. Nigdy nie wiadomo, na jaki czas bomba się ustawi i kiedy wybuchnie, dlatego ważne jest aby jak najszybciej pozbyć się jej z rąk.


To nie jest taka prosta gra, jakby się mogło wydawać! Presja czasu zdecydowanie nie ułatwia wymyślania słowa z literami z karty. A na dodatek jest tutaj kostka, która może nam utrudnić zadanie - możemy wykulać, że daną zbitkę liter używany tylko z przodu wyrazu, lub na jego końcu. 


Tik Tak Bum dostarcza wielu emocji, bezsprzecznie wyzwala salwy śmiechu i wybuchy radości, a na dodatek pobudza do kreatywnego myślenia. Przeznaczona jest dla graczy od 12 roku życia i oczywiście dla dorosłych również. Zagramy w nią nawet w kilkanaście osób! Doskonale się sprawdzi w większym gronie.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: