Happy Cats to gra dla dzieci marki Piatnik od 7 roku życia, w której naszym celem jest zbieranie kłębuszków wełny. Na końcu gry są one odpo...

Happy Cats - Polowanie na kłębki wełny!

By | 18:00 Napisz komentarz
Happy Cats to gra dla dzieci marki Piatnik od 7 roku życia, w której naszym celem jest zbieranie kłębuszków wełny. Na końcu gry są one odpowiednio punktowane i gracz, który zdobędzie najwięcej punktów oczywiście wygrywa! Wesołe kociaki i mięciutkie kłębuszki sprawiają, że to niesamowicie przyjemna gra.

Videorecenzja:


Standardowo jak w każdej grze, bardzo polecam obejrzeć videorecenzję - tam wszystko dokładnie pokazałam. W skrócie - każdy z graczy ma w ręce karty, które zagrywamy rywalizując o kłębki wełny. Każdorazowo ilość wyjmowanych z woreczka kłębków losuje nam kostka. Może się zdarzyć, że któryś z graczy nie dostanie w danej turze żadnej wełny, a może się też zdarzyć że jeden gracz zgarnie wszystkie. Totalna losowość, na którą mamy poniekąd wpływ wybierając kartę do zagrania.


Karty kotów pozwalają dobrać kartę, a karty z mnożnikiem używamy na końcu gry i dany kolor, który nam się wylosował, będziemy podwajać.


Żetony, które widzicie na poniższym zdjęciu, mogą nam wylosować się dzięki kostce i dają nam one dodatkowe uprawnienia (na przykład bierzemy kłębek, kartę, czy mysz).


Happy Cats to niesamowicie wesoła, kolorowa rodzinna gra, przy której bardzo miło spędzamy czas - a dziewczyny chętnie po nią sięgają.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: