Jeździk Erico Kids (dostępny w czterech kolorach w sklepie www.ericokids.pl ) to coś, czego jeszcze nie widzieliście! Niesamowity design i ...

Niezwykły jeździk Erico Kids!

By | 18:00 Napisz komentarz
Jeździk Erico Kids (dostępny w czterech kolorach w sklepie www.ericokids.pl) to coś, czego jeszcze nie widzieliście! Niesamowity design i funkcje, o jakie trudno w innych jeździkach - on może być karuzelą. Czadowy jest!

Videorecenzja:


Jeździk przeznaczony jest dla dzieci do koło 6 roku życia. Można nim sterować z poziomu pojazdu, lub też bezprzewodowym pilotem. Ma ledowe oświetlenie i melodie! Oczywiście wszystko to można wyłączyć. Małego pasażera musimy koniecznie przypiąć pasem, choć jeździk nie osiąga zawrotnych prędkości - to bezpieczeństwo przede wszystkim.


Koniecznie obejrzyjcie film, tam pokazujemy z Oliwką dokładnie, jak jeździk działa. Jest fantastyczny! Jedyny minus - trochę głośny. Ale moim dzieciom to absolutnie nie przeszkadza.


Pojazdem można jeździć po wszystkich płaskich powierzchniach, ma nawet coś na kształt zderzaka - piankowy odbijak, który sprawia że meble są bezpieczne. Jego sterowanie jest dla dzieci intuicyjne. Moja mała testerka wsiadła na niego i pojechała, zanim zdążyłam przeczytać instrukcję. W zestawie jest oczywiście pilot do sterowania (wymaga użycia baterii) i ładowarka jeździka. My go nie doładowywałyśmy jeszcze ani razu, chciałam przeprowadzić test jak długo jest w stanie działać i mi to nie wyszło! Nie chciał się rozładować. W każdym razie, bardzo długo jeździ na jednym ładowaniu.


Dziewczyny oszalały na punkcie jeździka. Przypomina im autka z wesołego miasteczka, którymi się kiedyś zderzały. Bardzo często się nim bawią, transportują zabawki po domu, czy urządzają sobie karuzelę.


Poniżej kilka kadrów z zabawy. A w filmie Oliwka też prezentuje, jak nim jeździć. Zapraszam do obejrzenia!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: