Książka Wędrówka urzekła mnie od pierwszego spojrzenia. Głównym winowajcom tego jest zdecydowanie pan Szymanowicz - kocham jego twórczość! ...

Wędrówka. Piękna historia z ilustracjami Macieja Szymanowicza

By | 10:00 Napisz komentarz
Książka Wędrówka urzekła mnie od pierwszego spojrzenia. Głównym winowajcom tego jest zdecydowanie pan Szymanowicz - kocham jego twórczość! Ale czy Wędrówka jest tak samo ciekawa, jak urocza..?

Videorecenzja:


Książkę mamy z księgarni TaniaKsiazka.pl gdzie jest obecnie w świetnej cenie!


Początek lektury to poznanie dwójki głównych bohaterów - kotka i pieska. Zamieszkują wspólnie niewielki domek i wiodą spokojne życie, do momentu gdy coś zaczyna być nie tak. Coś "gryzie". Niepokoi. Ale co..? Bohaterowie będą próbowali wprowadzić zmiany w swoim życiu, lecz niestety uczucie niepokoju nadal trwa.


Postanawiają więc ruszyć w świat. Zamykają na klucz swój domek i z walizkami idą przed siebie. W trakcie swej wędrówki spotkają m.in słonia. Za każdym razem próbując pisać swoje zasady tej niezwykłej podróży, będą przyjmować do swojej gromadki kolejne postacie. W pewnym momencie zrobi się lekko niebezpiecznie...


Wędrówka to opowieść o tym, że fajnie jest gdzieś iść, dokądś zmierzać, ale równie cudownie jest wracać. To przygoda, o jakiej nawet nam się nie śniło. Z bohaterami, których byśmy o to nie podejrzewali :) To wesoła, zabawna, bardzo sympatyczna historia z genialnymi ilustracjami.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: