Jak to działa? Książki - to najnowsza książka z serii Jak to działa? w której przeczytamy o... książkach. Wszystko, co trzeba o nich wiedzi...

Jak to działa? Książki - Wszystko, co musisz o nich wiedzieć

By | 10:00 Napisz komentarz
Jak to działa? Książki - to najnowsza książka z serii Jak to działa? w której przeczytamy o... książkach. Wszystko, co trzeba o nich wiedzieć, w tym bardzo dużo o ich historii. Ta niepozorna lektura to ogrom ciekawych informacji!

Videorecenzja:


Książkę mamy z księgarni TaniaKsiazka.pl, gdzie jest w świetnej cenie! I znalazła się na półce bestsellerów.


Książka podzielona jest na trzy części. W pierwszej poznajemy historię - tą najstarszą. Co było przed książką, jak wyglądały średniowieczne "biblioteki" które oczywiście nie nazywały się tak. Ja sama z przeczytałam lekturę z ogromną ciekawością! Nie znałam historii książek aż tak dogłębnie, jak zostało to tutaj przedstawione.


Drugi rozdział to Gutenberg i wszystko, co działo się wokół książek w tamtych czasach. W trzeciej części mamy książki współczesne i oczywiście wszystko, co ich dotyczy. Miejsca, w których się znajdują. To lektura, z której wiele możemy się dowiedzieć - na dodatek pięknie zilustrowana. To prawdziwa skarbnica wiedzy o książkach. Cudeńko!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: