To kolejne książki w naszej biblioteczce z serii Muminki Szukaj i znajdź wydawnictwa Harper Kids - dużego formatu, ze sztywnymi stronami, k...

Muminki szukaj i znajdź: W dżungli i zima

By | 10:00 Napisz komentarz
To kolejne książki w naszej biblioteczce z serii Muminki Szukaj i znajdź wydawnictwa Harper Kids - dużego formatu, ze sztywnymi stronami, które idealnie sprawdzą się u najmłodszych czytelników.

Videorecenja:


Przepiękne ilustracje, bajecznie kolorowe wnętrze, nie za dużo tekstu który tworzy spójną całość przez całą książkę i elementy do odnalezienia. Lub też coś do połączenia w pary, albo labirynt do przejścia. Książki te są fantastyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym, no i oczywiście dla wszystkich miłośników Muminków! Ogląda się je z przyjemnością.


Ilustracje nie są aż tak bardzo szczegółowe, więc dzieci kilkuletnie nie będą mieć problemów z odnalezieniem wyznaczonych elementów. Standardowo w każdej scence ukryła się też Mała Mi - i ją też musimy odnaleźć!


Uważność, koncentracja, skupienie, ale także liczenie - to wszystko wspierają te książki. W tak cudownie miłym, muminkowym towarzystwie aż chce się wykonywać wszystkie zadania.


W dżungli - Muminki całkiem nie celowo zasiały sobie dżunglę. Magiczną można by rzec, bo tak szybko wyrosła :) Niesamowity klimat się zrobił w ich Dolinie.
A Zima, jak to zimą - Muminki chciały przespać do wiosny, ale zostały obudzone. I wzięły udział w zimowych aktywnościach, w pięknym, acz zimnym, białym otoczeniu.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: