Van Dog to książka wydana w serii ART wydawnictwa Harper Kids, stworzona dla dzieci w wieku przedszkolnym, przepięknie narysowana.

Van Dog. Piękna historia bez słów...

By | 10:00 Napisz komentarz
Van Dog to książka wydana w serii ART wydawnictwa Harper Kids, stworzona dla dzieci w wieku przedszkolnym, przepięknie narysowana.

Videorecenzja:


Duży format, bajecznie kolorowe, szczegółowe ilustracje i niewiele tekstu - wszystko to sprawia, że lektura jest idealna dla kilkulatków. Książka może pełnić rolę wyszukiwanki, bo na prawdę dużo się tutaj dzieje. A o czym jest ta historia?


O Van Dogu, który przy śniadaniu postanowił, że trzeba coś zmalować. Wybrał się na łąkę, która jeszcze cichutka, zaspana, dopiero powoli wybudzała się do życia. Najpierw rośliny, później owady i robaczki - aby ostatecznie łąka tętniła życiem, aby roiło się od mieszkańców i przybyszy z innych stron. Coś wspaniałego!


Van Dog niewzruszony oddawał się malowaniu przez cały dzień. Nic mu nie zakłóciło wewnętrznego spokoju, choć niejeden osobnik próbował mu przez ramę zaglądać, lub o coś dopytywać. Na końcu książki nasz psi artysta zaniesie swe dzieło do muzeum i będziemy mogli ujrzeć je w pełnej krasie. Jest tutaj także miejsce na swój własny obraz!


To piękna książka, która urzeka ilustracjami.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: