Psi Patrol: Dzień Przyjaźni wydawnictwa Media Service Zawada to książka z suchościeralnymi stronami, która jest najprawdziwszą książką z fa...

Psi Patrol i nauka zegarów i godzin

By | 10:00 Napisz komentarz
Psi Patrol: Dzień Przyjaźni wydawnictwa Media Service Zawada to książka z suchościeralnymi stronami, która jest najprawdziwszą książką z fabułą, a na dodatek uczy nas godzin! A nauka zegara w tak miłym pieskowym towarzystwie jest niezwykle przyjemna.


 Videorecenzja:


Książka ma sztywne strony, a dołączony do niej jest suchościeralny pisak - w specjalnym pojemniczku będzie zawsze pod ręką. W Zatoce Przygód wkrótce odbędzie się Dzień Przyjaźni, a pieski z Psiego Patrolu muszą dopilnować przygotowań do tego dnia, zaproszeń, itp. A co gra główną rolę w przygotowaniach? Czas oczywiście! A jak czas, to zegary - to właśnie je skrywają strony książki. Tarcze zegarów, które musimy uzupełniać. Wpisywać, zmazywać i tak w kółko. To książka, która sprawdzi się zarówno u przedszkolaków w trakcie oswajania z zegarem, jak i u pierwszoklasistów u których ćwiczenia z odczytywania godzin zaczynają być bardzo intensywne.


Poznajemy tarczę zegara, dowiadujemy się co nieco o wskazówkach - która wskazuje godziny, która minuty. Śledzimy losy piesków i uzupełniamy zegary, a gdy się pomylimy - zawsze można zmazać i poprawić.


Oliwka jako ogromna fanka Psiego Patrolu z książeczką się nie rozstaje. Dopiero wkracza w świat czaso-odmierzaczy, ale ja już wiem że w towarzystwie piesków raz dwa załapie o co chodzi. Z Marshallem, Rubblem, Chasem, Rockym, Zumą, Sky i jej ukochaną Everest nauka to czysta przyjemność.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: