Mój Kucyk Pony: Przyjaźń to magia to seria komiksów wydawnictwa Egmont, która traktuje o przygodach znanych nam z tv bohaterów, w zupełnie ...

My Little Pony 13 tom komiksu

By | 19:00 Napisz komentarz
Mój Kucyk Pony: Przyjaźń to magia to seria komiksów wydawnictwa Egmont, która traktuje o przygodach znanych nam z tv bohaterów, w zupełnie nowej formie. To już 13 tom, wizualnie niczym nie różniący się od poprzednich, czyli pełen dynamicznych ilustracji, które aż kipią od emocji!


 Videorecenzja:


Ilustracje kucykowych komiksów są genialne. Emocje, ich uczucia, wszystko to zostało zobrazowane w tak doskonały sposób, jakbyśmy oglądali odcinek w tv. Kucyki są żywe w tych komiksach!


Każdy tom to kilka różnych historii. Jeżeli nie macie jeszcze doświadczenia z komiksami, to bardzo polecamy rozpoczęcie przygody od kucyków, zwłaszcza dziewczynki będą na pewno chętnie je czytać! Martyna uwielbia komiksy i właśnie od kucyków, jeśli dobrze pamiętam, zaczęła się nasza komiksowa przygoda. I mimo upływu lat, Martynka nadal po kucykowe komiksy sięga i z przejęciem czyta. Te komiksy są na prawdę super!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: