Mustang Duch Wolności to bajka, którą moje dziewczyny uwielbiają. Martynka kocha konie, przygody Lucky, Ducha i pozostałych bohaterów śledz...

Mustang Duch Wolności - Seria książek dla miłośniczek koni!

By | 10:00 Napisz komentarz
Mustang Duch Wolności to bajka, którą moje dziewczyny uwielbiają. Martynka kocha konie, przygody Lucky, Ducha i pozostałych bohaterów śledzi z zapartym tchem. Dotychczas tylko na ekranie mogła spotykać się z ulubionymi bohaterami, a teraz - dzięki wydawnictwu Egmont i serii książek Spirit Riding Free, może o nich czytać!


 Videorecenzja:


Pamiętnik Lucky to książka, którą napisała tytułowa bohaterka. Lucky opowiada o wszystkim, co się w jej życiu działo. O tym, jak stłukła coś swojej cioci i aby zarobić pieniądze na odkupienie, zabiera się za organizację półkolonii w mieście. Oczywiście z pomocą swoich przyjaciółek, które zawsze służą pomocną dłonią.


Książka jest niezwykle kolorowa jak na książkę tego typu i ogromnie miło się ją czyta. Martynka ma za sobą już dwukrotną lekturę - uwielbia Ducha i bardzo lubi Lucky.

Przyjaźń, przygoda, konie - Przewodnik to prawdziwa gratka dla fanów nie tylko bajki, ale koni ogółem. Zbudujemy tutaj m.in swoją zagrodę! Wnętrze książki skrywa kartonowe elementy do wypchnięcia, dzięki którym możemy się bardzo fajnie i kreatywnie bawić. A dodatkowo poczytamy o bohaterach bajki i ich świecie. Są też inne przydatne informacje, przepisy (wiesz co to jadalny ogień?) i co nieco swoich przemyśleń tutaj zanotujesz.Księga Zadań i moc naklejek to trzecia mustangowa nowość, najmniejsza ze wszystkich ale równie fantastyczna! Pełna ciekawych zadań, labiryntów, tajemniczych wiadomości, są też miejsca na rysunki (kto potrafi przerysować konia?), a poza tym naklejki - tak uwielbiane przez dzieci. Książeczka ta to idealny sposób na długie, jesienne wieczory.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: