Minecraft: Kolekcja Poszukiwacza Przygód to pokaźnych rozmiarów zestaw od wydawnictwa Egmont, z którym odkryjemy świat Minecrafta! A co się...

Minecraft: Kolekcja Poszukiwacza Przygód

By | 10:00 Napisz komentarz
Minecraft: Kolekcja Poszukiwacza Przygód to pokaźnych rozmiarów zestaw od wydawnictwa Egmont, z którym odkryjemy świat Minecrafta! A co się kryje w pudełku? Trzy książki, plakat i model Creepera do złożenia!

Videorecenzja:


Trzy książki, w tym dwa podręczniki i jedna księga wyzwań. Dużo wiedzy, która bez dwóch zdań przyda się w grze. Świat Minecrafta na kartach książek wygląda równie imponująco, jak na ekranie.


Martynka uwielbia budować w Minecrafcie. Jeśli tylko gra, bierze którąś z książek (a Egmont wydał ich masę!) i inspiruje się przy tworzeniu swojego świata.A księga wyzwań to już wyższa szkoła jazdy. Tak mnie się wydawało, bo zapewne wszyscy mali gracze poradzą sobie z nimi wyśmienicie :) Wyzwania są ciekawe i o różnym stopniu trudności - na końcu bowiem znajdziemy szybkie, ekspresowe które wykorzystać można w trakcie krótkiej rozgrywki.Ale ale, to jeszcze nie wszystko. Kolekcja Poszukiwacza Przygód skrywa w sobie także plakat! I model Creepera do złożenia, którego zobaczyć można w videorecenzji - obejrzyj koniecznie.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: