Minecraft. Zbuduj! Zombieland od wydawnictwa Egmont to druga książka z tej serii (po Lunaparku), która inspiruje nas do wznoszenia niesamow...

Budujemy miasto Zombie w Minecrafcie!

By | 10:00 Napisz komentarz
Minecraft. Zbuduj! Zombieland od wydawnictwa Egmont to druga książka z tej serii (po Lunaparku), która inspiruje nas do wznoszenia niesamowitych budowli w grze Minecraft!


 Videorecenzja:


Zombieland, czyli wiemy już że wnętrze książki nawiązywać będzie do zombiaków. I tak, najpierw poznajemy rodzaje Zombie - przeczytamy o nich trochę ciekawostek. A kolejne strony odkryją przed nami prawdziwe arcydzieła! Budowle, których w życiu bym nie wymyśliła samodzielnie. Nie jestem aż tak kreatywna, zdecydowanie nie ;) Trzymam w rękach książki z serii Minecraft. Zbuduj! i nie mogę wyjść z podziwu, że ktoś mógł na coś tak fantastycznego wpaść i to stworzyć. I że teraz my, posiłkując się książkami, przenosimy to wszystko do naszego minecraftowego świata.


Moja Tin uwielbia grać w Minecraft. Choć kiedyś wydawało mi się, że nie jest to gra dla dzieci - zmieniłam zdanie widząc, jak niesamowite rzeczy zaczęła tam tworzyć. Ja swego czasu uwielbiałam budować domy w pewnej popularnej grze symulacyjnej na komputerze, a moja Tin uwielbia wznosić zamki, lunaparki, podziemne groty w Minecrafcie. A seria Zbuduj! sporo jej podpowiedziała i z książkami u boku tworzy jeszcze większe cuda. A ja tylko siedzę i patrzę i nadziwić się nie mogę... :)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: