Komiksy są super! Mam nadzieję, że wiecie już o tym doskonale, ale jeśli nie - nadróbcie koniecznie zaległości komiksowe. Dziś jest tyle fan...

Lou! Struktura kryształu - lubicie komiksy?

By | 19:00 Napisz komentarz
Komiksy są super! Mam nadzieję, że wiecie już o tym doskonale, ale jeśli nie - nadróbcie koniecznie zaległości komiksowe. Dziś jest tyle fantastycznych komiksów dla młodych czytelników, że nie wiadomo co w łapki wziąć. A wydawnictwo Egmont ma w swej ofercie fantastyczną serię, która nazywa się właśnie Komiksy są super. I w tej serii ukazuje się m.in Lou!


 Videorecenzja:


To trzeci, zbiorczy tom przygód Lou. W każdym takim tomie są trzy oryginalne. Dziś Lou to już nastolatka, ma młodszego brata którym od czasu do czasu się opiekuje, mamę pisarkę która zajmuje się jakimś tajnym projektem i czasem musi zniknąć z domu - właśnie wtedy Lou pilnuje brata. Lou poza tym jest typową nastolatką, z sercowymi problemami, z przyjaciółkami i przygodami, z którymi czasem będzie się można utożsamić.


Nasza przygoda z Lou rozpoczęła się w momencie, gdy była ona młodsza. Dziś jest nastolatką i komiks ten zdecydowanie lepiej podsunąć dziewczynkom, które zbliżają się do wieku nastoletniego. Z Lou na pewno miło spędzą czas.


Komiks jest niesamowicie kolorowy, a na końcu znajdziemy ciekawy dodatek. W filmie troszeczkę go widać, tam na górze jest do niego link.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: