Malutki Lisek i Wielki Dzik - ach jak ja uwielbiam tę komiksową serię! Wydawnictwo Egmont ma prawdziwe perełki w swej ofercie, a jedną z ni...

Huk w dolince - Malutki Lisek i Wielki Dzik

By | 18:00 Napisz komentarz
Malutki Lisek i Wielki Dzik - ach jak ja uwielbiam tę komiksową serię! Wydawnictwo Egmont ma prawdziwe perełki w swej ofercie, a jedną z nich jest właśnie Lisek i Dzik.


 Videorecenzja:


Huk to piąty tom komiksu o przygodach Liska i Dzika. Przeczytamy tu o ich powrocie do dolinki, pod lisią jabłonkę, o spotkaniu zwierząt które podczas ich nieobecności zamieszkały dolinkę. Była wśród nich sroka. Sroka, która zauważyła ogień - ale nikomu o tym nie powiedziała...


Pożar ogarnął już ogromny teren, zwierzęta nie wiedziały co robić. Jak ocalić dolinkę, jabłonkę? Na szczęście coś zrobią, podejmą próby ugaszenia pożaru. Czy im się uda? Przeczytajcie koniecznie Huk.


Jestem zakochana w ilustracjach w Lisku i Dziku. Są absolutnie fantastyczne! I podczas, gdy Martynka zaczytuje się w ich przygodach od nowa, kolejny już raz, ja nie mogę się doczekać następnych tomów. Mam nadzieję, że długo nie trzeba będzie na nie czekać :)


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: