Siła Przyjaźni , czyli zestaw książkowo-zabawkowy od wydawnictwa Ameet, który świetnie się sprawdzi jako prezent dla dziewczynki. Dwie książ...

Zestaw prezentowy: Siła Przyjaźni - książki i figurka

By | 10:00 Napisz komentarz
Siła Przyjaźni, czyli zestaw książkowo-zabawkowy od wydawnictwa Ameet, który świetnie się sprawdzi jako prezent dla dziewczynki. Dwie książki, figurka i scenka do zabawy!


Videorecenzja:


Zaczniemy od scenki, w którą przemienia się pudełko. Powstaje nam z niego łąka! W tle widać dom, jest ścieżka i można się tutaj na prawdę świetnie bawić. Koniki mogą się wyhasać.


Konik jest marki Schleich, a więc nie trzeba się za bardzo rozpisywać na temat jakości jego wykonania, bo jest doskonała. Figurki Schleich są super! Uwielbiamy je. Zrobione z dbałością o najmniejszy szczegół, bardzo realistyczne - konie mają nawet podkowy.Najlepsze przyjaciółki to książeczka z zadaniami i łamigłówkami. Zadania nie są takie proste :) Wnętrze ma kolorowe i pełno tutaj koników.

Horse club: Złote Klucze to szósty tom serii o przygodach przyjaciółek i ich wierzchowców. Seria ta jest doskonała dla wszystkich miłośniczek koni, skierowana dla dzieci od 6 roku życia - ma dużą czcionkę, dzięki czemu dzieci nie mają problemu z samodzielnym czytaniem. A historie czyta się z przyjemnością!
Siła Przyjaźni to zestaw dla każdego, kto choć trochę lubi konie. Fajnie jest czytać o ich przygodach (i polecamy całą serię Horse Club, jest świetna!) i przyjemnie ruszyć główką przy łamigłówkach w towarzystwie ulubionych postaci. A figurka, no co tu dużo pisać, jest doskonała!


--------
Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu Ameet.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: