Książki z serii Horse Club to jedne z ulubionych lektur Martyny. A wydawnictwo Ameet regularnie uzupełnia sklepowe półki o nowości! Całkiem...

Jesienne nowości z serii Horse Club na licencji Schleich

By | 10:00 Napisz komentarz
Książki z serii Horse Club to jedne z ulubionych lektur Martyny. A wydawnictwo Ameet regularnie uzupełnia sklepowe półki o nowości! Całkiem niedawno pokazywałam fantastyczny zestaw prezentowy z figurką Schleich i tam też była książka. A dziś dwie nowe jesienne książki o koniach i dziewczynkach, z którymi Martynka bardzo się utożsamia.


 Videorecenzja:


Martynka kocha konie, a czytanie książek w których grają one główne role, sprawia jej mnóstwo radości. Mamy prawie całą serię Horse Club i szczerze wam polecamy!


Tajemnicze Zniknięcie to taka trochę detektywistyczna historia, z pewnego rodzaju śledztwem w tle, gdyż zniknął koń, który miał brać udział w turnieju. Nikt nie wie, co się z nim stało? Gdzie przepadł? Trzeba go odnaleźć.


Przyjaciółki nie zawiodą i zrobią wszystko, aby wyjaśnić co się wydarzyło i kto stoi za tym tajemniczym zniknięciem.


Ilustracje są tutaj w klimacie książkowym jak my to mówimy, czyli nie są kolorowe, ale są i to w całkiem sporej ilości. Przyjemnie się na nie patrzy w trakcie lektury.A Sprytny Plan to opowieść o dorastaniu. Mia, która jest młodszą siostrą Hannah, wyrosła ze swojego kucyka. Jest jej z tego powodu niewyobrażalnie smutno, jest bowiem bardzo zżyta ze Spottym. Ale i tu przyjaciółki nie zawodzą - postanawiają pomóc dziewczynce, pokazać że dorastanie może być super i że zmiany wychodzą na dobre. Choć może się początkowo wydawać, że nic gorszego nie może nas spotkać, to... A zresztą, przeczytajcie! :)

-----
Egzemplarze do recenzji dostarczyło wydawnictwo Ameet.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: