Wspaniała Planeta Ziemia i Jej Przyroda to must have w każdej biblioteczce! ART Egmont - i wszystko jasne! :)

Wspaniała Planeta Ziemia i Jej Przyroda - Perła wśród książek!

By | 10:00 Napisz komentarz
Wspaniała Planeta Ziemia i Jej Przyroda to must have w każdej biblioteczce! ART Egmont - i wszystko jasne! :)


 Videorecenzja:


To duża książka w twardej oprawie, z przepięknym wnętrzem. To taka encyklopedia o naszej Ziemi i jej przyrodzie. Podróż przez kontynenty, przez ekosystemy, poznanie biomów, gatunków które na danym obszarze występują. To obieg wody, obieg węgla, azotu... To książka, którą warto przeczytać!


Wspaniała Planeta Ziemia i Jej Przyroda zachwyca od pierwszego wejrzenia - okładką. Ona nam zdradza, z jak pięknym wnętrzem będziemy mieć do czynienia. Oryginalne, niebanalne ilustracje. I masa, na prawdę masa wiedzy.


Książka skierowana jest do czytelników powyżej ósmego roku życia, odpowiada na nurtujące sprawy, jak na przykład czy w kropli wody jest życie? Przeprowadza nas przez świat zwierząt, przez wszystkie zakątki świata, pokazuje ich przyrodę, ich niezwykłość. A wszystko w towarzystwie infografik, ciekawostek i cudownych ilustracji Na końcu jest słowniczek, w którym trudniejsze pojęcia zostały wytłumaczone zrozumiałym językiem.


Ta książka będzie fantastycznym prezentem z każdej okazji i my ją gorąco polecamy! To na prawdę niezwykła książka.Gdzie kupić - klik.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: