Minecraft: Podręcznik podboju oceanu od wydawnictwa Egmont to książka, która odkrywa przed czytelnikami podwodny świat gry Minecraft. To po...

Minecraft: Podręcznik podboju oceanu

By | 10:00 Napisz komentarz
Minecraft: Podręcznik podboju oceanu od wydawnictwa Egmont to książka, która odkrywa przed czytelnikami podwodny świat gry Minecraft. To podręcznik, dzięki któremu poznamy oceaniczną głębię i dowiemy się, co też można w niej stworzyć. I znaleźć.


Videorecenzja:


Czy wiesz, że ocean oceanowi nie równy? Zwłaszcza w grze Minecraft, oceany różnią się między sobą, mają różne temperatury wody. A wiesz, co można w takich oceanach znaleźć? Kto tam żyje? Jeżeli jesteś zapalonym graczem, lub też twoje dziecko zainteresowane jest Minecraftem, to książka dla ciebie/dla was. Z tą książką odkryjecie i podbijecie oceany!


Nie gram w Minecraft, ale zafascynował mnie ten świat. Za to Martynka uwielbia grać! I uwielbia książki, z których może dowiedzieć się czegoś nowego, dzięki którym może coś ciekawego odkryć. Czyta je z wypiekami na policzkach, by później sprawdzić to w grze. Podręczniki są super!

Gdzie kupić - klik.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: