Top Wing: Ptasia Akademia w serii Nowa Kolekcja Bajek wydawnictwa Egmont - czyli coś dla fanów dzielnych ptaszków ratujących świat! Co się ...

Top Wing Ptasia Akademia - Czy leci z nami... ptak?

By | 10:00 Napisz komentarz
Top Wing: Ptasia Akademia w serii Nowa Kolekcja Bajek wydawnictwa Egmont - czyli coś dla fanów dzielnych ptaszków ratujących świat! Co się kryje w książce? Zaglądamy do jej wnętrza, ale najpierw jeszcze kilka słów o samej serii.


 Videorecenzja:


Nowa Kolekcja Bajek to seria w twardej oprawie, ale zarazem z miękką, poduszeczkową okładką. Tak mi się one kojarzą - jak takie podusie. Książki w niej wydane są bajecznie kolorowe i odwzorowują bajki z tv w stu procentach! I na dodatek możemy przeczytać w nich o tym, co widzieliśmy w tv właśnie.


Opowieść rozpoczyna się w momencie, gdy grupa ptasich rekrutów rozpoczyna naukę w Ptasiej Akademii. Mają pierwsze zadania, pierwsze sytuacje do uratowania, mieszkańców do ocalenia. Ta bajka trochę mi przypomina Psi Patrol, tylko tu mamy ptaki zamiast psów :) Towarzyszymy drużynie w misjach, ratujemy jaja ptaków i inne sprzęty, pomagamy mieszkańcom. A wszystko w towarzystwie bajecznych ilustracji!


Top Wing w wersji do czytania jeszcze nie widziałam - to prawdopodobnie pierwsza taka książka z ptasimi bohaterami! Myślę, że fanom bajki bardzo się spodoba i z radością będą ją czytać.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: