Mazurscy w podróży: Porwanie Prozerpiny to drugi tom przygodowej serii dla młodych czytelników od wydawnictwa Wilga, w której wątki krymina...

Mazurscy w podróży - Porwali Prozerpinę??

By | 10:00 Napisz komentarz
Mazurscy w podróży: Porwanie Prozerpiny to drugi tom przygodowej serii dla młodych czytelników od wydawnictwa Wilga, w której wątki kryminalne również się znalazły. Powieść czyta się z zapartym tchem!


 Videorecenzja:


Mazurscy zaplanowali kolejną podróż. Przyszło znów lato, wyruszyli więc zwiedzać kolejne zakątki Europy. Ta przesympatyczna rodzinka bardzo przyciąga kłopoty, nic więc dziwnego że wplączą się w kolejne kryminalne zagadki. A z Bunią na pokładzie nie można się nudzić po stokroć! Biedna Bunia oskarżona zostanie o porwanie Prozerpiny... Kto to jest? I czy rodzinie uda się wyjść cało z opresji?


Seria o Mazurskich jest pełna humoru, niezwykłych przygód i ciekawostek dotyczących odwiedzanych przez nich miejsc. Ilustracje w książce przeplatają się ze zdjęciami z prywatnych archiwów autorki. To czyni książkę wyjątkową i sprawia, że mamy wrażenie jakbyśmy czytali czyiś pamiętnik. Mazurscy nabierają bardzo realnego kształtu.


My przepadłyśmy na punkcie tej zwariowanej rodzinki i niecierpliwie czekamy na kolejne tomy!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: