Wszystko o... to fantastyczna i niesamowicie ciekawa seria książek wydawnictwa Dragon, po które każde dziecko bardzo chętnie sięgnie. Gwara...

Wszystko o psach i o krowach - genialna seria książek!

By | 22:45 Napisz komentarz
Wszystko o... to fantastyczna i niesamowicie ciekawa seria książek wydawnictwa Dragon, po które każde dziecko bardzo chętnie sięgnie. Gwarantuję! Mamy ją całą i każda jedna jest absolutnie cudowna. A dziś mam przyjemność pokazać wam dwie kolejne nowości, które się w serii ukazały - Wszystko o psach i Wszystko o krowach.


Videorecenzja:


Wszystko o... psach - to taka psia encyklopedia. W książce jest absolutnie wszystko to, co dziecko wiedzieć na temat psów wiedzieć powinno. Wszystko przedstawione w humorystyczny sposób, z cudownymi ilustracjami! Kiedy udomowione zostały psy? Co pies ma w środku? Jak dbać o psa? To tylko maleńki, drobniutki zalążek tego, co się we wnętrzu znajduje.


Wszystko o... krowach czyli to, co o krowie wiedzieć trzeba! :) Jest nawet przekrój krowy. I droga do krowiego placka. Jest o tym, czy dojenie boli, o udomowieniu krów i o tym, kim byli ich przodkowie. A wszystko z masą humoru, ciekawostek i pięknymi ilustracjami.
Seria Wszystko o... jest mega! Bardzo wam polecamy każdą jedną książkę, która się w niej ukazała - wszystkie widziałyśmy, bo mamy :) Nie sposób było nie zaopatrzyć się w starsze tomy, gdy sięgnęłyśmy po Koty. Kochamy tę serię i z niecierpliwością czekamy, które zwierzę będzie następne! Martynka obstawia chomiki, a Oliwka biedronki :)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: