Ratownicy Czasu to pierwszy tom nowej serii wydawnictwa Jaguar, której autorką jest pani Justyna Drzewicka. To historia dwóch nastolatków, ...

Ratownicy czasu - pierwszy tom nowej serii dla nastolatków

By | 10:00 Napisz komentarz
Ratownicy Czasu to pierwszy tom nowej serii wydawnictwa Jaguar, której autorką jest pani Justyna Drzewicka. To historia dwóch nastolatków, którzy nagle przenoszą się w czasie i muszą zrobić tam coś ważnego.


 Videorecenzja:


Książka stworzona dla nastolatków. Główni bohaterowie, Sara i Daniel, to dwójka niesfornych trzynastolatków, którzy trafiają na dywanik do dyrektora. Dyrektor odsyła ich do pustego pomieszczenia, żeby mieli chwilę na zastanowienie się nad wszystkim i na przybycie rodziców - a tam nagle, zupełnie znikąd pojawia się kot! No nie tak do końca znikąd, bo w ścianie powstała ogromna dziura. Kot ten tak do końca kotem nie jest i przybył z przyszłości. Przybył, by zabrać Sarę i Daniela w przeszłość. Oczywiście poszli za nim, bo kto by tego nie zrobił..? :)


Przenosimy się do Bolonii z czasów młodości Mikołaja Kopernika. Okazuje się, że Kopernik jest takim samym chłopakiem, jak każdy inny nastolatek - nie zawsze "grzeczny", swoje za uszami ma. Nasi bohaterowie muszą zrobić co w ich mocy, aby Kopernik w przyszłości dokonał swojego odkrycia. Jak myślicie, będzie to proste..?


Ratownicy Czasu to wciągająca przygodowa książka, pełna humoru i niesamowitej akcji! Myślę, że przypadnie do gustu nastoletnim czytelnikom.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: