SuperQUIZ: Świat to jeden z serii quizów Kapitana Nauki, który przeznaczony jest dla dzieci od 7 roku życia i który ma w sobie taki ogrom w...

SuperQUIZ o świecie - Kapitan uczy i bawi

By | 20:00 Napisz komentarz
SuperQUIZ: Świat to jeden z serii quizów Kapitana Nauki, który przeznaczony jest dla dzieci od 7 roku życia i który ma w sobie taki ogrom wiedzy!


Videorecenzja:


Gdzie i za ile kupić - tu sprawdzisz.


Quiz to taki kołozeszyt - obraca się na tych kołach o 360 stopni i dzięki temu, przede wszystkim nie zgubimy kart! Gdyby były oddzielne, łatwo by nam się mogły wysunąć, upaść. Tu nie ma takiej opcji, każdy element quizu trzyma się całości i bez obaw możemy rozwiązywać go w każdych warunkach.


Ten quiz to masa ciekawostek o miejscach na świecie. Ciekawostek, a zaraz za nimi zagadek, dzięki którym uporządkujemy przeczytane informacje. Nauka sama wchodzi z nim do głowy! Uwielbiam takie cuda, dzięki którym niby się bawimy, a tak na prawdę sporo się przy tym uczymy. A quiz dzięki swoim niewielkim rozmiarom jest idealną zabawką na nudę w podróży czy w poczekalni u lekarza, czy gdziekolwiek indziej! Zmieści się w plecaku, w torebce, a zapewni rozrywkę na dłuższy czas.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: