Mistrz Pamięci to interaktywna gra-zabawka od Dumel Discovery, dzięki której sprawdzimy swoją pamięć. I ostro ją potrenujemy! Gra przeznacz...

Zostań MISTRZEM PAMIĘCI - Ależ to jest gra!

By | 19:00 Napisz komentarz
Mistrz Pamięci to interaktywna gra-zabawka od Dumel Discovery, dzięki której sprawdzimy swoją pamięć. I ostro ją potrenujemy! Gra przeznaczona dla dzieci od ósmego roku życia, ale w najłatwiejszy tryb spokojnie można spróbować grać z troszkę młodszymi. Moje dziewczyny intensywnie przetestowały Mistrza, a co z tych testów wynika..?


 Videorecenzja:


Z testów naszych wynika, że Mistrz Pamięci to zdecydowanie mistrzowska gra, dzięki której trenujemy skupienie, zapamiętywanie i powtarzanie sekwencji dźwięków. Ma cztery tryby zabawy - powtarzanie dźwięków od pierwszego do najnowszego, powtarzanie dźwięków od końca (czyli od najnowszego), omijanie zakazanego tematu i miks wszystkich trzech trybów. Choćbym się postarała nie wiem jak bardzo, słowa nigdy nie opiszą tak dobrze gry, jak można to pokazać w filmie - dlatego bardzo zachęcam do obejrzenia videorecenzji, która jest powyżej.


Mistrz Pamięci jest plastikowy i jest doskonałej jakości, zresztą jak każda zabawka marki Dumel. Trochę ich przez ostatnie osiem lat miałyśmy i żadna nas nie zawiodła. Jeżeli widzicie to logo na opakowaniu, możecie być pewni że we wnętrzu znajduje się zabawka warta swojej ceny, która nie rozpadnie się w trakcie zabawy, nawet intensywnej!


Do Mistrza dołączona jest instrukcja, choć gra nam wszystkie zasady tłumaczy przed każdą rozgrywką, także nie trzeba na dobrą sprawę nawet w instrukcję zaglądać :) Oczywiście tłumaczenie zasad można pominąć, używając czarnego przycisku.


Sześć kolorowych ramion równa się sześciu graczy. To doskonała gra na rodzinne spotkania, czy zabawę w gronie koleżanek i kolegów. Ale można też grać solo - Martynka z tego trybu korzysta najczęściej, uwielbia go! Każdy kolor to inna kategoria, do każdej kategorii przypisane są inne dźwięki. Ale co ja będę więcej pisać - obejrzyjcie film, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście :)

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: