Psi Patrol: Kociaki w kąpieli to książeczka od wydawnictwa Media Service Zawada, w której razem z pieskami weźmiemy udział w kolejnej, niet...

Psi Patrol i kociaki w kąpieli

By | 10:00 Napisz komentarz
Psi Patrol: Kociaki w kąpieli to książeczka od wydawnictwa Media Service Zawada, w której razem z pieskami weźmiemy udział w kolejnej, nietypowej akcji! Tym razem przyjdzie nam się zmierzyć z wiatrem, który porwał puchate kociaki.


 Videorecenzja:


Rubble udał się do salonu piękności na kąpiel, ale Katie miała mnóstwo pracy - musiał więc zaczekać na swoją kolej, a przy okazji przypilnował kociaków. Tzn tak nie do końca, bo kociaki wykąpane w zbyt dużej ilości płynu, tak się napuszyły że pofrunęły z wiatrem. Psi Patrol ruszył do akcji! Udali się w pogoń za porwanymi kociakami.


Cudownie kolorowe wnętrze i historia, którą fani Psiego Patrolu z pewnością znają z tv. Książeczek z tej serii nie da się nie uwielbiać! Oli jest ich ogromną wielbicielką, dziennie czytamy po kilka psich opowieści, mimo że znamy je już na pamięć - Oliwce to zupełnie nie przeszkadza. Oliwki do czytania zachęcać nie trzeba, sama przynosi książki, ale jeśli masz w domu malucha którego niekoniecznie ciągnie do wspólnej lektury - spróbuj zaproponować mu książkę z jego ulubionym bohaterem. Z pewnością przekona się do czytania! A wydawnictwo Media Service Zawada ma w swojej ofercie bardzo dużo tego typu książek, niedrogich i z różnymi bajkowymi bohaterami. My je uwielbiamy!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: