Miś Pracuś to rezolutny i przesympatyczny niedźwiadek, bohater serii książek wydawnictwa Wilga, z którym poznamy zawód strażaka i opiekuna n...

Miś Pracuś jest strażakiem i bawi się na wsi!

By | 20:00 Napisz komentarz
Miś Pracuś to rezolutny i przesympatyczny niedźwiadek, bohater serii książek wydawnictwa Wilga, z którym poznamy zawód strażaka i opiekuna na farmie. A wszystko to w towarzystwie przesuwanek i wysuwanek! Uwielbiamy takie książeczki, w których coś się dzieje.


 Videorecenzja:


Miś Pracuś: Zabawy na wsi to wędrówka po zakamarkach farmy. Razem z misiem będziemy doglądać wiejskie zwierzątka, pojeździmy na koniu... A przesuwane elementy na każdej ze stron kryją niespodzianki! Kto nam wyskoczy z kurnika? Kto się kryje za drzwiami stodoły?


Z książeczką Miś Pracuś: Straż pożarna poznamy niełatwy zawód strażaka. Zjedziemy po strażackiej rurze, pojedziemy wozem strażackim do pożaru i ugasimy go! Przesuwane elementy umilają czytanie małym odkrywcom. Dzieciaki uwielbiają książeczki, które skrywają niespodzianki!


Miś Pracuś to nowa seria książek, z pewnością pojawią się więc kolejne tomy - my się już nie możemy doczekać! Chętnie poznamy inne zawody razem z tym sympatycznym Misiem.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: