Świńska gra ma 20 lat! Czy coś koło tego :) Przypuszczam, że nawet trochę więcej. Dziś znów jest dostępna na polskim rynku pod nazwą Podrz...

Świńska gra, czyli podrzuć świnie! - gra w kości inaczej

By | 20:00 Napisz komentarz
Świńska gra ma 20 lat! Czy coś koło tego :) Przypuszczam, że nawet trochę więcej. Dziś znów jest dostępna na polskim rynku pod nazwą Podrzuć świnie (tu zobacz gdzie najtaniej kupić - klik), jednak my nie posiadamy jej w nowej odsłonie, ale jako że zdecydowanie warto zainteresować się grą, pokażemy wam naszą starą wersję.


Videorecenzja:


Świńska gra vel Podrzuć świnie to imprezowa gra trochę podobna do gry w kości - tylko tutaj rzucamy świnkami. Naszym celem jest zebranie jak największej ilości punktów, ale uwaga - możemy też stracić wszystkie punkty, a zły układ świnek może nas nawet wykluczyć z dalszej gry!


Gra jest w poręcznym pudełeczku i świetnie się sprawdzi jako gra podróżna. Do przeprowadzenia rozgrywki potrzebujemy tylko kawałka twardej powierzchni, na której będziemy rzucać świnie - może być stół, podłoga, ale nawet plażowy czy piknikowy koc, tylko wtedy trzeba mieć podkładkę. Pierwszy z graczy bierze świnki i rzuca nimi tak, jak kostkami do gry. W zależności od tego, jaka pozycja wypadnie - gracz dostaje punkty albo nie. Tylko uwaga aby nie wypadłą rąbanka - tracimy wtedy wszystkie punkty. A gdy wypadnie świństwo, oznacza to dla nas koniec gry!


Podrzuć świnie ma ogromny element losowości i nie jest grą przewidywalną - ale to świetna rozrywka i fajna opcja na ćwiczenie matematyki (sumowanie punktów). My lubimy te gumowe świnki i polecamy! :)

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: