Pszczółka Maja : Order za zasługi to książeczka wydawnictwa Media Service Zawada, która należy do serii książek na podstawie telewizyjnych ...

Pszczółka Maja: sikorka uwięziła owady!

By | 10:00 Napisz komentarz
Pszczółka Maja: Order za zasługi to książeczka wydawnictwa Media Service Zawada, która należy do serii książek na podstawie telewizyjnych wersji ulubionych dziecięcych bajek. Bohaterowie, których doskonale znamy ze szklanego ekranu - tym razem na kartach książki zabierają nas do swojego niesamowitego świata!


 Videorecenzja:


To piąta książka z serii Pszczółki Mai - ale z pewnością nie ostatnia. Wydawnictwo regularnie publikuje kolejne "odcinki" (jedna książeczka to jak jeden odcinek bajki w tv). W Orderze za zasługi będziemy świadkami sytuacji mrożącej krew w żyłach! Po uhonorowaniu mrówki, owady udały się do mrówczych tuneli. Spotkały ich tam niemiłe zaskoczenia, a cała wycieczka zakończyła się atakiem sikorki. Owady zostały uwięzione, sikorka nie miała zamiaru odlecieć od tuneli - co robić..?? Książka odpowie na to pytanie.


A czy ja już wspominałam, że książeczki-bajeczki mają fantastyczne ilustracje? Pewnie niejednokrotnie przy okazji recenzji, ale muszę to powtórzyć: wnętrze książki jest bajkowe, piękne, kolorowe. Moje dziewczyny uwielbiają czytać książki z tej serii!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: