Memory to gra kultowa. Zna ją chyba każdy, a grać mogą już dwulatki. Wersji Memory na rynku jest ogrom, a ja wam dziś pokażę wyjątkowe egzem...

Moje memory i Memory dzieci dla dzieci - Niepowtarzalne gry!

By | 20:00 Napisz komentarz
Memory to gra kultowa. Zna ją chyba każdy, a grać mogą już dwulatki. Wersji Memory na rynku jest ogrom, a ja wam dziś pokażę wyjątkowe egzemplarze. Takich nigdzie nie znajdziecie! (tylko w tym sklepie - klik)


 Videorecenzja:


Moje Memory to 15 różnych zwierzątek, które choć narysowane - są maksymalnie zbliżone do ich prawdziwych odpowiedników. Nie są to żadne karykaturalne stworzenia, a ładne, stonowane obrazki przedstawiające zwierzęta w ich naturalnym otoczeniu.


W zestawie jest 30 kart - 15 par zwierząt. Kartoniki są grube, sztywne i z zaokrąglonymi rogami.
Memory: Dzieci dla dzieci zostało stworzone przez dzieciaki! Czyni to z niej niezwykle wyjątkową grę - na 30 kartonikach znajdziemy 15 par obrazków, które narysowały dzieci. Co tu dużo mówić? Są absolutnie cudowne, fantastyczne i nigdzie indziej takich nie znajdziecie! I sprawdzą się rewelacyjnie jako prezent dla każdego malucha.


Wykonanie identyczne jak Memory wyżej. Wymiary kartoników również takie same. A o co chodzi w grze? Jeżeli jest na tej planecie ktoś, kto nie ma pojęcia o co chodzi w Memory, już wyjaśniamy!


Kładziemy kafelki obrazkami skierowanymi w stronę stołu/podłogi. Mieszamy je, rozkładamy (nadal tak, aby nie było widać obrazków) i zaczynamy! Pierwszy gracz odkrywa dwa kafelki tak, aby wszyscy je widzieli. Jeżeli udało mu się znaleźć parę, zabiera ją i odkrywa kolejne dwa. Jeśli to nie para, odwraca je z powrotem i kolej przechodzi na gracza obok. Wygrywa osoba posiadająca najwięcej par.


Memory to gra łącząca pokolenia i dzieci o różnym stopniu posiadanych umiejętności gracza - chętnie zagrają i starszaki i przedszkolaki. Często jest to pierwsza gra dziecka (dwulatki też już dadzą radę!) i pierwsza gra, w którą zagra ze sobą rodzeństwo (nie ważne w jakim są wieku). To klasyka, a tutaj mamy jej wyjątkowe wydanie. Oryginalne i po prostu bardzo ładne! Obie wersje są fantastyczne i gorąco polecamy!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: