Wyszywanka Filo miała z nami ciężko na początku. Co nieco o jej perypetiach opowiedziałam w filmie, więc nie będę tutaj już powtarzać, bo t...

Dzieciaki wyszywają! - recenzja wyszywanki Filo

By | 21:30 Napisz komentarz
Wyszywanka Filo miała z nami ciężko na początku. Co nieco o jej perypetiach opowiedziałam w filmie, więc nie będę tutaj już powtarzać, bo trochę wstyd ;) Odkąd odkryłyśmy jej poprawne używanie - stała się hitem! I ja też chętnie tworzę na niej sznurkowe rysunki. To jest świetne zajęcie!


Videorecenzja:


W skład zestawu wchodzi plastikowe pudełko, elastyczna tablica która jest wierzchem pudełka, cztery "długopisy" i osiem sznurówek w czterech kolorach. Ach no i oczywiście jeszcze album i karty z inspiracjami. Wszystkie elementy po zabawie pakujemy do środka i mamy pewność, że nic się nie zagubi w otchłani dziecięcego pokoju.


Tablica, na której wyszywamy ma samozatrzaskujące się otwory, z których sznurówka nie wypadnie. Ale jednocześnie nie ma żadnego problemu z jej wyjęciem po zakończonej zabawie.


Nie sposób wytłumaczyć sposobu wyszywania słowami. Bardzo polecam obejrzeć film i zobaczyć, jakie to proste i bezproblemowe! Oliwka jako reprezentantka grupy trzylatków, świetnie daje sobie radę i uwielbia wyszywanki. Tworzy póki co bliżej nieokreślone prace, ale lubi to bardzo i sprawia jej to dużo frajdy.


Wyszywanka Filo to fantastyczna kreatywna zabawka. Nie miałam wcześniej pojęcia, że tak fajne rzeczy są dostępne na naszym rynku, dopiero przy przeglądaniu strony dystrybutora Dante trafiłyśmy na wyszywankę. I nie potrafię powiedzieć, kto częściej z niej korzysta - dziewczyny czy ja..? Wyszywanie na Filo zdecydowanie mnie relaksuje.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: