Słodziaki kolejny raz rozgościły się w Biedronce. To już czwarty rok? Dobrze liczę? Najpierw dwie edycje Świeżaków, a teraz druga edycja Sło...

Gang Słodziaków - zaglądamy do wnętrza nowej książki!

By | 10:00 Napisz komentarz
Słodziaki kolejny raz rozgościły się w Biedronce. To już czwarty rok? Dobrze liczę? Najpierw dwie edycje Świeżaków, a teraz druga edycja Słodziaków... O nieźle, tyle już ta Biedronka zmusza nas do zakupów u niej ;) My oczywiście zbieramy naklejki na pluszaki - dziewczyny kochają pluszaki. Ale standardowo, książkę kupiłyśmy. Kosztuje ona 9.99, szkoda czasu na zbieranie naklejek na nią ;)


Videorecenzja:


Książka Gang Słodziaków: Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z Leśnej Polany, ma wnętrze tak samo bajkowe jak każda jej poprzedniczka. Akcja wszystkich książek dzieje się na Leśnej Polanie, ale w tej mamy całkiem nowych bohaterów - nowe Słodziaki grają tutaj główne role.


Niezbyt długie rozdziały to duży plus tych książek - przedszkolaki je pokochają. Będziemy śledzić przygody Dzięcioła Dominika, Sarenki Hani, Borsuka Bartka, Nietoperza Nikodema i juniorów. Z nowych juniorów jest Pszczółka Pola, którą moje dziewczyny już mają i oczywiście towarzyszy nam ona w każdym czytaniu! Reszta juniorków to znane nam zwierzaki z poprzedniej edycji, tylko pomniejszone.


Lubicie czytać o Słodziakach? A może tak jak my, robicie teraz zakupy tylko w Biedronce i zbieracie naklejki? Moje dziewczyny należą do teamu #pluszakowelove i nie przepuszczą ;)Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: