Dwie nowości o Peppie wydawnictwo Media Service Zawada przygotowało dla nas na te coraz dłuższe, jesienne popołudnia i wieczory! :)

Świnka Peppa i wieczór bez prądu. Z tatą

By | 10:00 Napisz komentarz
Dwie nowości o Peppie wydawnictwo Media Service Zawada przygotowało dla nas na te coraz dłuższe, jesienne popołudnia i wieczory! :)


 Videorecenzja:


Kocham cię, tatusiu! To książka z serii Opowieści na dobranoc - jest dość duża, ma bajecznie kolorowe wnętrze i historię, którą wszyscy mali miłośnicy Peppy z pewnością polubią. Tata świnek ma spędzić z nimi dzień. Ma to być przygodowy dzień! Ale zajęcia, które tata proponuje, wcale nie są atrakcyjne... Zakupy? Obiad z dziadkami? Wizyta w pracy taty? Brzmi nuuuuudnooo... Jednak okazuje się, że wszystkie te czynności wykonywane z tatą wcale nudne nie są i że dzień ten będzie wielką przygodą!

Wieczór bez prądu należy do serii Książeczki z półeczki - książki te są mniejsze niż powyższe i kosztują około 7zł, co sprawia że są świetnym upominkiem zamiast słodyczy. Regularnie ukazują się nowe "odcinki", dlatego zawsze jest coś nowego co można podarować maluchowi.


Przeczytamy tutaj o wieczorze jak każdy inny - małe świnki, tata sprząta, mama pracuje na komputerze. Jednak w pewnym momencie robi się ciemno i cicho. Znika prąd! Co robić, gdy go nie ma i zaczyna robić się strasznie nudno..? Świnki znajdą na to rozwiązanie. I wcale nie będą chciały, aby prąd wrócił.


Tę historię znamy z telewizyjnej wersji bajki - jest idealnie odwzorowana. Wnętrze tak samo bajeczne jak powyższej książki, niczym się od niej wizualnie nie różni. Książeczki o Peppie są super!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: