Edukacyjny laptop Clementoni to zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Niepozorna torebka skrywa w sobie ...

Edukacyjny laptop dla przedszkolaka (i szkolniaka)

By | 20:00 Napisz komentarz
Edukacyjny laptop Clementoni to zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Niepozorna torebka skrywa w sobie ogrom nauki i zabawy!


 Videorecenzja:


Bo laptop ma kształt torebki. Jest cukierkowo różowy, z wizerunkiem myszki Minnie - która prowadzi nas również przez wszelkie zadania i przemawia do nas z ekranu.


Laptop ma gry związane z literkami i cyferkami, a poza tym również tryby muzyczne i rozrywkowe - jak na przykład znany wszystkim ze starych telefonów komórkowych wąż! Obsługujemy go za pomocą klawiatury i myszki. Z tego co pamiętam przeznaczony on jest dla dzieci powyżej 4 roku życia, moim zdaniem zdecydowanie lepiej sprezentować go dzieciom 5- 6-letnim. O ile jeszcze gdzieś są te laptopy dostępne (niestety nie mogę ich znaleźć...). Laptop jest z nami już kilka lat i zdecydowanie zbyt długo zwlekałam z jego pokazaniem, że aż chyba przestali produkować... Niemniej jednak warto kupić. To świetna zabawka, która również uczy!


Laptop jest dziecioodporny. Dużo przeszedł w naszym domu i nadal działa. Po wymianie baterii myszka też działa bez zarzutu. Zadania są idealne dla dzieci, które zaczynają przygodę z literkami i cyferkami. Pomagają usystematyzować zdobytą wiedzę, a we wcześniejszym etapie nauki można zacząć zabawę od rozróżniania literek od cyfr.


Obie dziewczyny kochają laptop - choć Oli jeszcze nie korzysta w pełni ze wszystkich jego funkcji, póki co zabawy muzyczne najbardziej się jej podobają. Ale wiem, że przyjdzie czas w którym laptop i Oliwkę czegoś nauczy - tak jak kiedyś Martynkę.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: