To moja bajka to seria książek wydawnictwa Wilga, w których mały czytelnik może poczuć się bohaterem historii - wszystko za sprawą jego imi...

To moja bajka: zostań strażakiem i baletnicą

By | 09:00 Napisz komentarz
To moja bajka to seria książek wydawnictwa Wilga, w których mały czytelnik może poczuć się bohaterem historii - wszystko za sprawą jego imienia, które pojawia się w książkach!


 Videorecenzja:


Baletnica to książeczka, w której poznajemy małą kotkę baletnicę i obserwujemy jej dzień. A tym kotkiem może być każda dziewczynka! Wystarczy w puste miejsce wpisać imię dziecka i weźmie ono czynnie udział w opowieści.
O ile Baletnica skierowana jest raczej dla dziewczynek, tak Strażak jest książeczką uniwersalną. Gasić pożary mogą i chłopcy i dziewczyny! Również jest tutaj miejsce na imię dziecka - dzięki czemu to ono nosi kask, jedzie do pożaru i gasi go.


Książeczki te mają kolorowe wnętrza, niewiele tekstu i sprawdzą się świetnie dla najmłodszych. Kartonowe strony gwarantują dziecioodporność :) Myślę, że każde dziecko chętnie usłyszy swoje imię w tekście książki i sprawi mu to sporo radości!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: