Znajdź to! Na dworze to drugi zestaw z serii, tym razem dbający o to, by nuda nie wkradła się do spacerów czy wycieczek z dziećmi.

Znajdź to! Na dworze

By | 10:30 Napisz komentarz
Znajdź to! Na dworze to drugi zestaw z serii, tym razem dbający o to, by nuda nie wkradła się do spacerów czy wycieczek z dziećmi.

Recenzja gry Znajdź to! Na dworze

Zestaw ten przeznaczony jest dla dzieci od 4 roku życia i można w niego grać nawet samodzielnie. W opakowaniu znajdziemy karty - niebieskie łatwiejsze i zielone trochę trudniejsze. Każda karta to coś innego do odnalezienia. Coś, co znajduje się gdzieś na dworze, ale czasem trzeba się trochę naszukać, by to odnaleźć. Gra ma kilka wariantów zabawy, możecie po prostu razem z dzieckiem szukać tego co wylosujecie z kart, bez presji czasu i bez wygranych, ale możecie też rozdać dzieciom po kilka kart i kto pierwszy wszystko odnajdzie, ten wygrywa. W zestawie jest też Notes Tropiciela służący do zapisywania tego, czego nie da rady przynieść by pokazać wykonanie zadania.

Zobacz też recenzję gry Znajdź to! W domu - HOP do wpisu.

TUTAJ sprawdzisz ile gra kosztuje i gdzie ją kupić najtaniej.


Karty przewiązane są grubym sznurkiem, który bez problemu odwiążecie jeżeli będziecie rozdawać je uczestnikom zabawy. W przypadku różnicy wieku - młodszym dzieciom dajcie niebieskie, a starszym zielone. Szanse wtedy staną się bardziej wyrównane.

Znajdź to! Na dworze to gra rozwijająca spostrzegawczość, ale też idealna zabawa ruchowa na. świeżym powietrzu. Na końcu pliku z kartami jest kilka ze scenariuszami dodatkowych zabaw, a łącznie jest ich aż 120!


Koniecznie zobacz mój film o grze, by podejrzeć trochę więcej kart z zestawu:


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Kapitan Nauka.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: