Roblox Niezbędnik Gracza i Roblox Przewodnik - dwie książki od Harper Kids, dzięki którym trochę bardziej poznałam ten nieznany mi świat gry...

Roblox Niezbędnik Gracza

By | 12:30 Napisz komentarz
Roblox Niezbędnik Gracza i Roblox Przewodnik - dwie książki od Harper Kids, dzięki którym trochę bardziej poznałam ten nieznany mi świat gry, w którym moje dzieci spędzają sporo czasu.

Recenzja książki Roblox Niezbędnik Gracza

To książka dzięki której poznamy klasyczne gry które od lat dostępne są na platformie Roblox, ale też trochę nowości. Bowiem gry tam pojawiają się całkiem często i jest ich coraz więcej! I tak, poczytamy co nieco o zbieraniu zwierzaków, poznamy Tycoony, Survivale, gry RPG, gry akcji, symulatory, gry PvP. Z każdej kategorii pięć najlepszych tytułów, do każdej porady eksperta. Książka jest zilustrowana grafikami z gier, co sprawia że jest bardzo przyjemna w odbiorze.

TU sprawdzisz aktualne ceny książki.


Recenzja książki Roblox: Przewodnik

To również przewodnik po grach dostępnych na platformie Roblox, tylko inaczej skonstruowany i nie mamy tu kategorycznie posegregowanych gier, a po prostu omówione kilka tytułów. Znajdziemy tu między innymi Blox Fruits, Build a Boat for Treasure, Mad City, Ninja Legends, The Floor is Lava i wiele innych. Są porady eksperta i ilustracje z gry Roblox.


Obie książki sprawdzą się zarówno u miłośników gry Roblox (może trafią w nich na coś nowego, co zainspiruje ich do odkrywania nowych światów..?), jak i u totalnych laików jak ja. Przyznam, że gdy zobaczyłam dział o Tycoonach, zapragnęłam założyć sobie konto w Robloxie i zagrać w te gry. Uwielbiam wszelkie symulatory i tycoony! I nie wiedziałam, że są w Robloxie. Teraz już wiem i będę grać w jakąś grę :)


---
Wpis w ramach współpracy z Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi. 


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: