Z okazji trzydziestych urodzin magazynu Kaczor Donald, w nasze łapki trafiły aż trzy potężnej objętości komiksy o nim! TU pokazywałam preze...

Kaczor Donald w komiksach

By | 18:00 Napisz komentarz
Z okazji trzydziestych urodzin magazynu Kaczor Donald, w nasze łapki trafiły aż trzy potężnej objętości komiksy o nim! TU pokazywałam prezenty, które poza komiksami z tej okazji od Egmont dostałyśmy - widzieliście film?

Recenzja komiksów Kaczor Donald

Doskonale zdaję sobie sprawę, jak wiele tomów serii Kaczor Donald jest już na rynku. Ale nie wiedziałam, że są też różne serie! Gigant Poleca, Gigant Poleca Extra: Galaxy, Gigant Mamut - do z tych trzech komiksowych rodzin pochodzą te całkiem grubiutkie, pełne przygód publikacje, które właśnie trzymam w rękach.

Ich ceny są bardzo przyjemne jak na dzisiejsze czasy :) TU na przykład sprawdzisz ile obecnie kosztuje nasz komiks z serii Galaxy.


Każdy komiks jest inny. I chyba nie ma sensu bym wam o ich treści opowiadała, bo w każdym z nich tak dużo się dzieje! To są przeważnie niezbyt długie, choć czasem całkiem konkretne pod względem ilości stron, historie - a akcja każdej z nich dzieje się w Kaczogrodzie. Z Myszką Miki zastanowimy się, jak pokonać smoka. Posłuchamy głosu ludu, przeżyjemy przygodę z Indiana Goofs :) Udamy się do Kryształowego Królestwa, zanurzymy w Gorzkim Lenistwie, a mnie najbardziej podobały się Cierpienia Młodego Kwakerfellera - o czym tu przeczytamy, musicie sprawdzić sami.


Bardzo podoba mi się papier, na którym komiksy zostały wydrukowane. Ich niewielki format sprawia, że są bardzo wygodne do spakowania (też zabieracie zawsze dużo książek na wyjazdy?) i można je czytać wszędzie - na plaży, pikniku, w kolejce do lekarza.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: