Akademia Mądrego Dziecka wzbogaciła się właśnie o całkiem nową podserię Moja książeczka z okienkami . Dwa pierwsze tytuły w serii charakter...

Owoce i Pojazdy z serii Akademia Mądrego Dziecka

By | 14:00 Napisz komentarz
Akademia Mądrego Dziecka wzbogaciła się właśnie o całkiem nową podserię Moja książeczka z okienkami. Dwa pierwsze tytuły w serii charakteryzują się pięknym wnętrzem i ogromem informacji ukrytych pod okienkami właśnie.

Recenzja książek z serii Moja książeczka z okienkami

Lekturę Pojazdów zaczynamy od samochodu, który właśnie ruszył. Aby dowiedzieć się dokąd - musimy zajrzeć pod okienko. Dowiemy się gdzie wsiadamy do pociągu i jakie są inne pojazdy szynowe (tramwaj na prawdę tu jeździ! :)), polecimy samolotem i zobaczymy jak się do niego wsiada, sprawdzimy jakie są inne maszyny latające, ale też jednostki pływające. Na końcu jest bajecznie kolorowa scenka na której znalazły się wszystkie rodzaje pojazdów poznanych wcześniej w książce.

TU sprawdzisz cenę Pojazdów.


W Owocach zajrzymy do brzoskwiniowego sadu, dowiemy się po co gruszkom pestki i jak wygląda proces ich rośnięcia, sprawdzimy czy arbuza trzeba gotować i poznamy pochodzenie ananasa. W między czasie sprawimy suwakiem, że pomidor dojrzeje i otworzymy owoce - aby zobaczyć jak wygląda w środku awokado, kiwi, papaja czy śliwka. To wciąż nie wszystko co dzieje się pod okienkami których w książeczkach z tej serii jest mnóstwo.

TU sprawdzisz gdzie kupić Owoce.


Wspaniała seria. Czekamy niecierpliwie co jeszcze się w niej ukaże! :)


Zajrzyjmy co się kryje pod okienkami:---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: