Bale i Skandale to kolejna z przepięknej serii gier od Muduko z ilustracjami Piotra Sokołowskiego, która wciągnęła nas bez reszty. Ta przez...

Bale i skandale - Recenzja gry

By | 08:00 Napisz komentarz
Bale i Skandale to kolejna z przepięknej serii gier od Muduko z ilustracjami Piotra Sokołowskiego, która wciągnęła nas bez reszty. Ta przeznaczona dla 3 do 5 graczy gra licytacyjna nie pozwoli wam się odłożyć na półkę!

Recenzja gry Bale i Skandale

Grafiki na kartach oczarują was od pierwszego spojrzenia. Są zachwycające! Celem gry jest zdobycie jak największej ilości punktów, a kolekcjonujemy je zapraszając uczestników balu do naszej drużyny. Zwierzęta biorące udział w imprezie mają różną wartość, ale każde zdecydowanie warto mieć przy sobie - jednak ich zapraszanie nie jest wcale takie łatwe. Będziemy się bowiem licytować. Kto da więcej za daną kartę, ten ją bierze. Chyba że odkryta zostaje karta skandalu, wtedy przelicytowujemy się by karty tej nie dostać - kto spasuje, bierze ją do siebie.

TU sprawdzisz aktualne ceny gry.


Na koniec gry podliczamy punkty, biorąc pod uwagę również przeliczniki z kart specjalnych - mnożymy, dzielimy albo odejmujemy wymaganą ich ilość. Gracz z największą ilością punktów wygrywa grę.

Bale i Skandale to gra całkiem dynamiczna i powtórzę się ale muszę - zachwycająca! Zdecydowanie warto mieć ją w swojej planszówkowej kolekcji.Jak grać w grę? Sprawdź mój film na YouTube:


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Muduko.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: