Niezwykłe drzewa to kompendium wiedzy dotyczące tych otaczających nas, życiodajnych cudów natury. Ta pięknie wydana książka nie tylko zachw...

Książka Niezwykłe drzewa

By | 16:00 Napisz komentarz
Niezwykłe drzewa to kompendium wiedzy dotyczące tych otaczających nas, życiodajnych cudów natury. Ta pięknie wydana książka nie tylko zachwyci wasze oczy, ale też sporo nauczy. W przemiły sposób rzecz jasna.

Recenzja książki Niezwykłe drzewa

Co to właściwie jest drzewo? Zastanawialiście się kiedyś nad tym? Które rośliny drzewami nie są choć wyglądają jak one i czy 10-centymetrowa roślinka może mieć status drzewa? W jakich warunkach rosną drzewa? Od ilu lat istnieją na Ziemi? Dlaczego niektóre są wycinane, a lasy niszczone?

TU sprawdzisz aktualne ceny książki.


Z książki Niezwykłe Drzewa dowiemy się także o różnych wspólnotach drzew, poznamy różne lasy jak tajga, las mglisty, eukaliptusowy.. Poznamy mieszkańców koron drzew, rozbierzemy na czynniki pierwsze każdy element tych ogromnych roślin. Wiele, na prawdę wiele na ich temat dowiemy się z tej pięknej lektury.


Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę? Bo drzewa są cholernie ważne. Nie może nam ich zabraknąć, trzeba dbać o to by było ich jak najwięcej. Przybliżcie dzieciom temat drzew. Bez nich przecież nie będzie nas.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Świetlik.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi. 


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: