Seria Niefortunnych Zdarzeń to trzynastotomowa historia osieroconego rodzeństwa, które jest ścigane przez okropnego Hrabiego. Życie dziecia...

Seria Niefortunnych Zdarzeń: tom 9 i 10

By | 08:00 Napisz komentarz
Seria Niefortunnych Zdarzeń to trzynastotomowa historia osieroconego rodzeństwa, które jest ścigane przez okropnego Hrabiego. Życie dzieciaków nie oszczędza. Wiele przykrości je spotyka..

Recenzja książki Seria Niefortunnych Zdarzeń: Krwiożerczy karnawał

Nie jestem fanką cyrku, ale z ciekawością przeczytałam dziewiąty tom, po takim czasie oczekiwania na wznowienie kolejnych części. Dowiadujemy się z niego co nieco na temat rodziny Baudelaire, a trójka rodzeństwa zmierzą się z pewną Madame i z wróżką, która to właśnie wie co nieco na temat przeszłości ich rodziców. Zakończenie może was bardzo zaskoczyć.

TUTAJ sprawdzisz najniższą cenę.


Recenzja książki Seria Niefortunnych Zdarzeń: Zjezdne zbocze

W dziesiątej części Słoneczko zostaje porwana, a Wioletka i Klaus udadzą się tropem Hrabiego. Dotrą do siedziby WZS i będą próbowały dowiedzieć się, czym ona jest. Czy Olaf faktycznie należał kiedyś do tej organizacji? Czy uda im się odzyskać maleńką siostrę? Dużo się dzieje w tym tomie, jest bardzo emocjonująco, ale też lekko przerażająco.

TUTAJ sprawdzisz cenę książki.


Seria ta moim zdaniem skierowana jest do nastolatków. Raczej nie zalecałabym czytania jej z dziećmi poniżej granicy dziesięciu lat, gdyż bardzo dużo tu niezbyt fajnych rzeczy spotyka bohaterów, jest trochę przemocy, jest sporo przykrych wydarzeń. Książki te to również humor, ale przy tym sporo ironii i absurdu. Ich odbiorca musi być odpowiednio rozwinięty emocjonalnie, by docenić te książki i cieszyć się ich lekturą.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: