Kwiecień przyniósł ze sobą dwie nowe książki o Bluey! Należą one do serii, o której już wam pisałam (o TUTAJ ). Jak wrażenia po lekturze? Za...

Bluey: Tato-robot i Dobranoc, owocowy nietoperzu

By | 08:00 Napisz komentarz
Kwiecień przyniósł ze sobą dwie nowe książki o Bluey! Należą one do serii, o której już wam pisałam (o TUTAJ). Jak wrażenia po lekturze? Zapraszam na recenzję...

Recenzja książki Bing: Dobranoc, owocowy nietoperzu

Blue nie chce iść spać. Bardzo chciałaby zostać nietoperzem by móc latać całą noc i jeść owoce. Kiedy idzie do mamy poprosić by jeszcze mogła się nie kłaść, dostrzega śpiącego tatę. Tata przytula piłkę, a Blue dowiaduje się że na pewno śni teraz że jest na meczu. Mama opowiada Blue, jak bardzo tata kocha grać w piłkę. Ale nie ma na to niestety czasu.. Pracuje i zajmuje się swoimi dziećmi. To chociaż we śnie biega po boisku. Blue decyduje się położyć - może przyśni jej się sen, w którym jest nietoperzem? Przeczytajcie by dowiedzieć się, co jeszcze się wydarzyło we śnie.

TU sprawdzisz gdzie książkę można kupić najtaniej.


Recenzja książki Tato-robot

Blue i Bingo nie mają ochoty sprzątać ogromnego bałaganu, który wygenerowały. Postanawiają, że tato-robot posprząta za nie. Uruchamiają go, ale wtedy dzieje się coś niespodziewanego! Tato-robot chce je wyrzucić do śmietnika, gdy te stwierdziły że nie chcą już nigdy więcej sprzątać. Robot uznał, że bałagan nie będzie się tworzył, gdy nie będzie miał kto go robić. Jak się skończyła ta niezwykła historia? Koniecznie musicie przeczytać! Zdradzę tylko, że Blue i Bingo dojdą do wniosku, że mogą sprzątać swój bałagan :)

TU sprawdzisz aktualne ceny książki.


To kolejne już książeczki z serii, z bajecznie kolorowymi wnętrzami. Dzięki broszurowemu, niewielkiemu formatowi niewiele kosztują - a to sprawia, że doskonale się sprawdzą jako drobny upominek zamiast czekolady. Idąc w odwiedziny do kogoś kto ma dziecko miło jest nie przyjść z pustymi rękami - i właśnie tego typu książeczki doskonale się sprawdzą w roli upominku.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi. 


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: